Hotel pre psíkov

Ubytovanie pre psíkov = náš podporný projekt

Navigácia pre sekcie

Podporný projekt

Prečo si vybrať práve náš hotel?

Sme nezisková organizácia a snažíme sa zabezpečiť si prostriedky pre pomoc psíkom. Využitím služieb nášho hotela pre psíky nás podporíte, prispejete nám na chod a zveľadenie útulku.

Našu vďaku vám oplatíme, vráti sa vám vo forme spokojnosti vášho miláčika 😊

Pri objednávke ubytovania uprednostňujeme členov nášho združenia. Vášho psíka potrebujeme spoznať, uveďte prosím do poznámky čo najviac informácií o jeho správaní a potrebách 😊

Priestory

Ako to vyzerá a kde nás nájdete?

Naša kancelária a hotel pre psíky sa nachádza v obci Veľký Biel, na adrese Bratislavská 38/12.

Kliknite sem pre navigáciu GPS

Máme k dispozícii 7 samostatných kotercov so zateplenými drevenými búdami, ochranným oplotením, dvoma výbehmi a to všetko s ohľadom na komfort a bezpečie našich miláčikov.

Poriadok

Ako sa staráme o čistotu?

Koterce sú vyrobené tak, aby boli ľahko udržiavateľné. Čistota a hygiena sú pre nás základ, čistíme ich viac krát denne ak je to potrebné a po skončení pobytu psíka v našom hoteli koterce dezinfikujeme.

Režim

Ako to u nás funguje?

Opateru prispôsobíme vašim predstavám, na každom koterci je tabuľka pre zapísanie mena a potrebných informácií tak, aby sa na nič nezabudlo.

Kŕmiť je najlepšie krmivom, na ktoré je psík zvyknutý. Hotel môže pre psíka znamenať novú skúsenosť, preto treba zachovať čo možno najviac z toho, na čo je zvyknutý.

Nezabudnite mu na pobyt vziať hračku alebo deku, ktorú má rád 😊

Venčenie

Pravidelné venčenie psíka? Áno.

Psíkov chodíme venčiť na priľahlé polia a k jazeru, v ktorom sa môžu okúpať a zaplávať si. Ich pobyt v koterci striedame s prechádzkami a pohybom vo výbehu. Ak si to želáte, budeme vám zasielať fotky z venčenia a aktivít, aby ste boli v neustálom kontakte.

Formulár / Cenník

Registrujte si termín ubytovania

Požadované údaje

Informácie k ubytovaniu