Edukačné centrum

Začíname od najmenších, pretože deti sú naša prítomnosť a budúcnosť :)

Navigácia pre sekcie

Milujúce zvieratá

Prečo sú zvieratá neoddeliteľnou súčasťou nášho života?

Zvieratá sú neoddeliteľnou súčasťou života každého z nás. Vyberáme si ich a kupujeme podľa vlastných kritérií a predstáv, alebo si k nám jednoducho nájdu cestu.

Zvieratá sú živé cítiace bytosti, novelou zákona o veterinárnej starostlivosti z roku 2018 sa ich status zmenil a nie sú viac považované za veci. Milovníci zvierat to vedeli, iným to musel nariadiť zákon.

Čo všetko však treba brať do úvahy, aby bolo zviera naozaj šťastné? Sú to najmä životné podmienky v ktorých ich chováme a starostlivosť, čas ktorý im venujeme.

V našom OZ vieme, že tak ako sme my ľudia rozdielne osobnosti, tak aj psíky majú svoje povahy. Či už ju majú vrodenú alebo sa na ich povahe „podpísala“ minulosť, snažíme sa ich povahy rozlišovať.

Deti sú naša prítomnosť a budúcnosť. Ak im odovzdáme to najlepšie z nás, vytvoríme tak lepší svet v ktorom žijeme. Činnosti nášho edukačného centra prikladáme veľký význam. Naša práca sa zameriava na aktivity a osvetovú činnosť pre deti v predškolskom veku pretože veríme, že spoločná cesta vzdelávaním, pochopením a výchovou vedie k spoločnému šťastiu. Pre viac informácií si môžete vybrať jednu z tém, ktoré sme pre vás pripravili 🙂