Podporte nás

Skutočná pomoc je tá, pri ktorej nikomu neublížiš

Sponzoring

Ako nám dokážete pomôcť s OZ?

Hľadáte spôsob, ako nám pomôcť? Existuje jeden, ktorý by nám výrazne pomohol a pozitívne ovplyvnil našu prácu – ušetril by nám mnohé vrásky, prácu a financie.

Čipujte si svoje psy

Pre niekoho samozrejmosť, pre mnohých ignorovaná zákonná povinnosť, pre nás veľký problém. Váš psík má čip, ale susedov ho nemá? Fajn, poučte ho prosím, aby to urobil.

Ak sme vám odchytili psíka a má čip, zavoláme vám hneď po odchyte, a ak je to v noci, pošleme SMS. Chceme vám ho odovzdať čo najskôr, a čím skôr ho od nás prevezmete, tým menej za to príslušnej obci zaplatíte.

Ak váš psík nemá čip, jedinou možnosťou pri hľadaní sú sociálne siete, ROTZ a aktivita príslušnej obce. Dni ubiehajú, náklady spojené s odchytom sa navyšujú a my máme obsadený koterec – na jeho uvoľnení môže závisieť vykonanie ďalšieho odchytu.

Odchyt veľkého plemena je obzvlášť náročná záležitosť. Keď prechádzame čítačkou čipov po krku kaukazského ovčiaka, ázijského ovčiaka, staforda alebo vlčiaka a čip nenachádzame, oblieva nás pot. Po uplynutí zákonnej lehoty 45 dní je pes uvoľnený na adopciu, no má to háčik – nikto ho nechce, a tak sa o neho staráme a kŕmime ho ako malého koníka.

Finančná podpora

Vyjadrite podporu nášmu OZ

Materiálna podpora

Darujte zvieratkám potrebné